ČOSE


Přejít na obsah

Školení hospodářů 2020

 

 

Každoroční vzdělávací akce svazu ČOSE pro hospodáře, účetní a další funkcionáře odborových organizací se tradičně konala v prostorách elektrárny Prunéřov II dne 29.1.2020.

Velmi zkušená a znalá odborná lektorka p. Jindřiška Plesniková nás provedla jak novinkami ohledně účetnictví a hospodaření, tak také dalšími oblastmi, jako jsou schválené i připravované změny v zákonech, či další zajímavosti ze sociální oblasti. Tradičně nechyběla ani řada praktických poznatků a příběhů "ze života odborových organizací". Zároveň byl také dostatečný prostor pro dotazy a diskuzi, kde se některé body objasňují ve větším detailu.  Všichni účastníci školení na závěr obdrželi jak představené prezentace, tak také hlasový záznam celého školení.

Případní další zájemci o informace ze školení se mohou obrátit na předsedy svých odborových organizací nebo na hospodářku svazu ČOSE.

Pevně věříme, že tato školení jsou pro naše členy výrazným přínosem a užitečným prostorem pro získání znalostí, výměnu zkušeností a možností dalšího odborného růstu.

 

 

 

Školení hospodářů 2019

 

 

thn_skoleni1.jpg thn_skoleni2.jpg thn_skoleni3.jpg
 

 

 
Zpět na obsah | Zpět na hlavní menu